Strona główna
Produkty
Galeria
O nas
Kontakt
COCCOLONE
wyłącznie do przytulania
Strona główna

COCCOLONE - wyłącznie do przytulania

Jeśli chcą Państwo zaszczepić w dzieciach staropolskie tradycje, jesli szukają Państwo dla dziecka prezentu innego niż wszystkie, jeśli intencją Państwa jest darowanie dziecku prezentu wyjątkowego, bliskiego sercu i dającemu dziecku poczucie bezpieczeństwa – trafili Państwo pod właściwy adres.

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym świecie, świecie COCCOLONE.

W dzisiejszym zabieganym i pełnym pośpiechu świecie coraz mniej czasu mamy na przekazywanie naszym pociechom tradycji kultywowanych przez wieki w naszym społeczeństwie. Do takich tradycji należy niewątpliwie poranna i wieczorna modlitwa oraz wiara w czuwającego nad każdym z nas Anioła Stróża - naszego własnego Anioła Stróża, dającego nam poczucie wsparcia, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie. To uczucie jest szczególnie potrzebne dzieciom.

Podstawową zaletą przytulanek COCCOLONE jest zachęcanie dzieci do modlitwy. Nasze przytulanki umożliwiają dzieciom poznanie oraz naukę modlitw obowiązujących w ich religii. Dzieci chętnie powtarzają modlitwy odtwarzane z systemu audio umieszczonego w przytulance i w ten sposób uczą się ich treści na pamięć.

Z dumą informujemy, że oferowane przez firmę COCCOLONE produkty zostały wyprodukowane w Polsce z materiałów całkowicie nowych i sprawdzonych pod względem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zakupów poprzez zakładkę KONTAKT. Oferowane aktualnie produkty znajdą Państwo w zakładce PRODUKTY.

 

Zespół COCCOLONE